Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A FIFA játék másnál is szokott...

A FIFA játék másnál is szokott "csalni"?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Fifa 17-el nyomom, de igazából az összes FIFA játéról ez elmondtható, hogy karrier módban egyszerűen vannak olyan meccsek, ahol szépen úgy dönt a program, hogy ott márpedig neked ki kell kapnod, teljesen mindegy, milyen gyenge az ellenfeled. Hiába vannak sokkal jobb játékosaid, hiába próbálod meg többször is leszimulálni a meccset, hiába futsz neki hatszor is magad, a program mindent elkövet, hogy az adott meccset elbukjad. Azon kívül, hogy az ellenfél játékosainak minden passz, lövés, és fejpárbaj tökéletesen összejön, a papíron lassabb játékosai lesprintelik a te játékosaidat, könnyedén szerelnek, fellöknek, de még téged is ott szabotál a játék, ahol tud. Ha nagy-nagy nehezen eljutsz a kapujáig, tiszta a gólhelyzet, és rálövöd, akkor vagy mindent hárít a kapusa, vagy mellé lősz, vagy ami a LEGIDEGESÍTŐBB, hogy csigalassú lesz a lövésed, függetlenül attól, hogy milyen hosszan nyomtad a lövésgombot, és a kapus simán fölszedi a vánszorgó labdát. Mindenhol felrúgnak, fellöknek, és a bíró semmit nem fúj, de mikor a te játékosod csak hozzáér az ellenfélhez, (nem becsúszol, vagy ilyesmi, csak simán nekifutsz) az elesik, és vagy sárga, vagy piros lap neked. Iszonyatosan, ISZONYATOSAN fel tud b@$zni, amikor ilyen mocsok módon próbál szabotálni a játék. Oké, ha erősebb az ellenfél csapata, ha jóval jobb játékosokból áll, akkor megértem, ha kikapok. De ha a program csak gondol egyet, és egy random alsóházi csapat hirtelen világverő szintre lép, és minden tekintetben felülmúlja a te csapatodat, csak mert a program úgy gondolja, az már vérlázító. 3 billentyűzetem látta kárát már ennek a szemétséget, mert miután a lövéseim ötödszörre is egyszerűen csigalassúsággal dördülnek el, akkor már teljesen elborul az agyam... Más is észrevett már ilyen dolgokat? Amúgy World Class nehézségen nyomom, de az nem számít. Az AI legyen taktikázással erős, nem úgy, hogy csal...

2018. jan. 2. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen csal.

Van ugye a kick off glitch is például, amit már én is számtalanszor megtapasztaltam.

Mondjuk a karrier módnál nekem ilyen problémám nincs, én is világklasszisban játszom, (vagy szimulálok), és mindig egy Tottenhammel 20 pontokkal nyerem a bajnokságot, nekem valahogy túl könnyűnek tűnik :D

2018. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen csal, ezért is játszom kizárólag multiban.
2018. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!