Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfutna-e a GTA 5, Online az...

Elfutna-e a GTA 5, Online az új gépemen?

Figyelt kérdés

Nos, az a tény, hogy a mostani gépem egy rakás khmm..

Nos az új gépem konfigja: (2018 karácsonyán lesz meg)

Processzor: Ryzen 5 1400

Memória: 8GB DDR4

Videókártya: GeForce GTX 1060

Op. rendszer: Windows 10, 64 bit

Alaplap: MSI B350 PC Mate

Tároló eszköz: HDD: 2TB SSD: 120GB

Ház: Cooler Master HAF 912

Tápegység: SeaSonic S12II 620

A gépigény.hu szerint elbírja, de azért tapasztaltabb emberektől is megkérdezném.


Nos aki kíváncsi a régi gépemre:

Processzor: AMD FX-4170

Memória: 8GB DDR3 [de csak 4GB van használatban] (NE KÉRDEZD MIÉRT!)

Videókártya: AMD Radeon R9 200 Series

Op. rendszer: Windows 10, 64 bit

Alaplap: AsRock 970 Pro3

Tároló eszköz: HDD: WesternDigital,Hitachi (mindegyiknek más a mérete 250-500GB között van mindegyik) SSD: X

Ház: Sharkoon ?? ?? ??

Tápegység: HKC V-POWER 650W

(még régen ez jónak számítótt, kb 10 éve van meg a gép, már minden cserélve lett benne, de jól bírta,de mostanában "rosszul viselkedett")


Egy kis rövid történet:

Nos a GTA 5,Online már megvan 2017 nyári szünet végétől, akkor még vitte is a gép kisebb-"nagyobb" akadásokkal, de pont az élvezhetőség határán. Átlagban 20 FPS lehetett, ha állok akkor 60(ha nem történik semmi) :D.

Sokáig játszottam vele, míg egyszer csak újratelepítettük a windowst, akkor nem lett letölve a GTA 5,Online. Pár hónap múlva megint újra lett telepítve a Windows, akkor már letöltöttem, rá 1-2 hónapra az újratelepítésre. Akkor is még simán ment, semmi baja nem volt. Akkoriban még SSD is volt a gépben, de elcsesződött. És az árát visszakaptuk, de addigra az SSD ára legalább 2x-re nőtt, szóval nem vettünk. Még amikor nem volt SSD akkor is simán ment. Most itt karácsony felé telepítettem a GTA-t újra. (windows már megint újra lett rakva) és akkor kezdte ezt. Elíndit GTA ONLINE, 1-2perc játék, és KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE kékhalál. Nos mára már supportot is kértem microsoftnál, azok is hardverhibát állítanak. (RAM, rosszul behelyezve, vagy rossz ram)

Nos valahogy ez a GTA-m története. (itt nem kell válaszolni a kékhibára mi okozhatja, max ha nagyon akartok, de ez nem ahhoz fűződik :P)

És ne csodálkozzatok bele ebbe a sok Windows újratelepítéssel. KB. 6 havonta beszedtünk egy vírust ami miatt else indult a gép. (pl system32.exe hiányzott blabla)



2018. jan. 5. 21:44
 1/6 anonim válasza:
Szia!Az új gépeden,remekül fog futni!Nekem elhiheted, apám informatikus, és electroműszerész, nagyon ért hozzá, és én is, ha tényleg olyan gépet kapsz, mint amilyet leírtál,(Karácsonyra),akkor biztos, hogy elfut, viszont a GTA:V semmi nem lesz annak a gépnek!Kirpóbálhatnál valami keményebb játékot is, mondjuk God of War III-at, te tudod!Az biztos, hogy elfut!
2018. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Akkor nem hazudott a gépigény.hu :D Biztos hogy azt kapom :D
2018. jan. 5. 22:55
 3/6 A kérdező kommentje:
És próbálok nem 6 havonta vírust találni rá. :D Esetleg azt még megtudod mondani, mivel nem vagyok jó pc építésben, szóval ehhez már minden megvan? Mindent belerakok amiket felsoroltam, windows telepítés, és elindul? Vagy ebben a listában valami hiányzik valami? 😀
2018. jan. 5. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
hány wattos a táp
2018. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem is elfut high grafikán 60 fps közelében ha nem több.
2018. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, lazán futna egy ilyen kaliberű konfigon. De feleslegesen tervezel egy teljes évvel előre, mert még február-március környékén jönnek az új Ryzenek, illetve az Nvidia Volta (és esélyesen az AMD Navi) is megjelenik idén. A RAM árak alakulásáról nem is beszélve... Mire karácsony lesz, régen nem ezt a konfigot fogod venni.
2018. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!