Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért van az hogy ha letöltesz...

Mért van az hogy ha letöltesz egy játékot akkor az gond meg tolvaj vagy de bármilyen más tartalomnál nem?

Figyelt kérdés

Már többször megfigyeltem ezt a mentalitást és nem értem.

Ha valaki letölt egy filmet vagy egy OP rendszert vagy egy MS Office 2013-t.


Senki egy szót se szól érte de ha ugyanazt megteszed egy DOOM 2016-al v Wolfenstein II v Battlefield 1... v akármi ami videojáték. Az emberek bizonyos része fel van háborodva. Vedd meg, kiadós duma....


Ok de akkor az előzőeknél ez mér nem zavar senkit és akkor utóbbinál miért ?


Tudom azt h az emberek bizonyos része azért torentezik mert ingyen van ill nem tudna v akarna fizetni érte.

Azt is tudom h előbbieknek kb a 70%-a akkor se fizetne h nem lehetne így beszerezni egy tartalmat.


Dehogy mért van ez a megosztott mentalitás azt nem tudom.



2018. jan. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt a gyakorin nem arról szokott szó lenni, hogy valaki letöltött egy játékot...

Arról szokott szó lenni, hogy letöltött egy játékot, amit nem tud elindítani, vagy ez-az hibás benne, vagy ilyen-olyan hibaüzenetet ír ki.

Akkor vegye meg eredetiben és majd nem kell szórakozni crackkel meg ál-Steammel. Ennyi. Ezért válaszolják erre sokan ezt.

2018. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első remekül leírta a lényeget. A kérdések nagy része arról szokott szólni, hogy valamiért nem megy ez vagy az a letöltött játék. Nos erre lehet azt mondani, hogy nem garantálja senki, hogy az futni fog illetve úgy ahogy a fejlesztők megálmodták.
2018. jan. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem kösz a válaszokat.
2018. jan. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!