Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi játékot keresek?

Egy régi játékot keresek?

Figyelt kérdés
Egy régi játékot keresek arra emlékszek hogy fps játék volt és csak singleplayer volt benne. a lényeg hogy ilyen fura alienek ellen kellett megküzdeni benne. nem mai játék ez anno 2010 körül volt.

2018. jan. 14. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a Alien vs Predatortól, a Serious Sam 3-on át a Duke Nukem Forever-ig bármi lehet. Valami egyéb infó..?
2018. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így eléggé kevés információ de ennyiből én a Blacksite:Area 51-re tippelnék.
2018. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van nagyon keveset adtam. Megnéztem ezeket sajnos egyik sem az. Amiket viszont tudok: emberi karakterrel jatszol es fegyvere van. Az egyik pályára emlékszek: egy sivatag féleség közepén volt a bázis onnan kellett egyedül elmenned egy megadott pontig ahol robbantanod kellett(?) majd ezt észrevették és visszakellett futnod teljesen a bázisig ahonnan könnyedén megöltétek őket
2018. jan. 15. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Starship troopers
2018. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a starship troopers volt az!! :)
2018. jan. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!