Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvennem a Toukiden...

Érdemes megvennem a Toukiden 2-t, vagy maradjak a Toukiden: Kiwami-nál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem azoknak szólna leginkább, akik mindkét játékot végigjátszották, és ki tudnák fejteni a véleményüket. Arra lennék kíváncsi, hogy a 2-ben lévő karakterek mennyire szerethetők? Mennyire alakul ki mélyebb kapcsolat a játékos által alakított karakterrel? Illetve mennyire kötődnek egymáshoz? Azért teszem fel ezt a kérdést, mert én a Kiwami-t nagyon szerettem a hangulata miatt, hogy a játékban a karakterek egyre jobban megkedvelnek, illetve hogy a kisebb létszám miatt a hangulat jóval családiasabb, aminek a játékos is részévé válik. Engem leginkább ez fogott meg. És mivel a 2. részben open-world a játék, ez azt jelenti, hogy jóval több szereplő van, akikkel gondolom nem lehet olyan jól azonosulni, mint a Kiwami-nál, akik együtt sírnak és nevetnek, valamint az első rész szereplői közül csak 3-man térnek vissza, és abból igazából csak 2-t kedvelek, egyfajta ürességet érzek, és nem nagyon tudom rászánni magam a 2. részre. Valamint az a 3 karakter sem úgy tekint a játékosra, mint az előző rész végén, tekintve, hogy más személyt alakítunk.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha elfogadom, a korábbi szereplőkkel már nem lesz semmi, akkor a 2. rész ki fogja tölteni az űrt, vagy inkább hagyjam? Érzelmileg komolyabb része leszek a csapatnak, mint az első részben?


Lehet, hogy ez furcsa kérdés, de engem nem nagyon hagy nyugodni.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2018. jan. 16. 04:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!