Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gépen nagyon rosszul viszi...

A gépen nagyon rosszul viszi a PUBG-t és sajnos nem tudom miért. A gépem : Vid. Kártya :AMD Radeon R7 200 series Proci: AMD FX -6300 six core proci szá, ítógép : ACPI x64 based pc Mi lehet a baj? A Gépem rossz? Ha igen akkor benne mi? .

Figyelt kérdés

#macska #PUBG #jobb gép
2018. jan. 29. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az R7 200 egy széria, nem pedig egy videokártya. Ez lehet r7 240, ami harmatgyenge és semmire nem való, meg r7 270x, amivel kompromisszumokkal még a mai játékok is futtathatóak.


Mennyi ram van mellé? 8GB minimum megvan? Pontos videokártya neve, hogy melyik van? Mit takar a rosszul viszi? Mit tapasztalsz, mi a problémád pontosabb leírása?

2018. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a RAM-ot sajnos nemtudom de a videókártya dobozára radeon r7 250 van mindenhol. Hát igazából alacsony grafikán Minden gyenge grafikáfal 30 fps és néha egy nagyobb rántásnál laggol.
2018. jan. 29. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:

töltsd le a ccleaner nevű alkalmazást, az megmutatja hogy pontosan milyen videokártyád, procid van, és mennyi ramod

egyébként a játék bűn rosszul van optimalizálva, haveromnak gtx 970-el kompromisszumokat kellett kötnie - röviden a játékkal van inkább a gond

2018. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem. Nem tudom hol kell megnézni valahogy feltudnánk máshol venni a kapcsolatot?
2018. jan. 29. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

csak meg kell nyitni az ikonra kattintva és felül mutatja

2018. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
R7 250től többet ne is várj.
2018. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!