Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok blokkot törni...

Nyarierik123 kérdése:

Miért nem tudok blokkot törni a minecarftban?

Figyelt kérdés

nem is az hogy nem tudok, hanem ahogy kiütöttem ott marad kb. 5 mp-ig, aztán eltűnik magától, kreatívban nincs semmi baj, saját generált pályát használok, és a gépemmel sincs baj:


-Nvidia Geforce 940 M 2GB


-8GB ram (a minecarftnak 2GB a megengedett)


-minecarft 150-200fps


nem tudom mi a baj az előbb még jó volt de csak úgy gondolt egyet és nem jó


előre kösz!



2018. jan. 29. 16:42
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy a blokkot megkapom csak sokára tudom kiütni, ha átmegyek kreatívba akkor jó, és a régebbi survival pályáim is jók!
2018. jan. 29. 16:56
 2/7 A kérdező kommentje:

úgy is jó hogy akár 1.12.2 ről átmegyek 1.12.1 be

úgyhogy a 12.2-vel van valami probléma :(

2018. jan. 29. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerveren játszol vagy single-ben?

Mert ha neten, akkor lehet internet lag is.

2018. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Single ben, de rájőttem hogy 5 perc szenvedés után megjavul,

Lehet hogy az volt a baj hogy a látótáv 32 chunk volt és optifine is fel van rakva, a c8

2018. jan. 30. 18:30
 5/7 he84 ***** válasza:
64%
Szerintem laggolás lehetett a túlélő módban. Ez részben attól is függhet tudtommal, hogy az adott világ adott környéke milyen, mennyire zsúfolt. Ha zsúfoltabb, több a dolog ott, akkor nagyobb esély lehet erre. Hát a maximum 150-200 FPS némiképp sok, hidd el. Bőven elég akár maximum 50-60 FPS, vagy akár 80-90 FPS. Én 80 FPS-re állítottam. Ha meg a látótáv olyan sok chunk, akkor ne csodálkozz, némiképp az is befolyásolhatja. Szerintem legfeljebb 6-7 chunk-ra állítsd. Anno én is tapasztaltam hasonlót, bár nálam a látótáv nem volt ennyire messzi, csak az FPS volt alacsonyabb, hiába állítottam maximum 50 FPS-re, gyakran 20-30 FPS körül váltakozott, néha meg 10-15 FPS körül. Mindez még a régebbi gépemen volt, ami nehezebben bírta a Minecraft-ot és azért. A mostani viszonylag egész jól bírja, ritkán laggol és amikor igen, akkor is csak kicsit.
2018. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, azóta megjavult! :)
2018. febr. 4. 00:27
 7/7 he84 ***** válasza:
Oké, akkor jó.
2018. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!