Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » II. Világháborús játékot...

II. Világháborús játékot keresek a 2000-es évek elejéről. Ki jön rá melyikre gondolok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos nagyon a fejemben van egy régi II. világháborús játék, még olyan 2009 környékén játszottam vele ,és most megint nagyon elővenném. De akkor már rég megjelent a játék.Sajnos csak foszlányokra emlékszem, nem tudok konkrétumokat megnevezni. Tippeket várni, hátha valaki beletrafál :/ . Előre is köszi.

##ww2#game#jólennemegtalálni
2018. jan. 29. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a COD2 túl nyílvánvaló lenne. De ott volt még a COD (5) World at War csak az nem tudom mikor jelent meg, szerintem később.

Medal of Honor Pacific Assault

Medal of Honor Allied Assault

2018. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez remek, milyen játékról beszélünk? BÁrmi konkrétum, mint rts, fps, tps, mit kellett csinálni, kb hol játszódott stb?

Mert ez így hangya szellentésnyi adat.


[link]

Tessék, lehet keresgetni.

2018. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi leírásból a II. világháborús játékok 99%-a lehetne az, mivel a legtöbb a 2000-es évek elején jelent meg.
2018. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!