Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Minecraft-hoz hasonló...

Milyen Minecraft-hoz hasonló építős túlélő játékok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Milyen Minecraft-hoz hasonló túlélő játékok vannak még, amelyek vagy már véglegesek, vagy folyamatosan fejlesztés alatt állnak? Elsősorban olyat szeretnék, ahol szabadon lehet építeni, azaz nem olyan, hogy "Gyűjts össze ebből ennyit, abból annyit, és akkor lesz egy fakuckód.", hanem blokkokból építesz meg mindent. A 7 Days to Die tetszik, csak az apokaliptikus hangulata miatt nem mindig van hozzá kedvem. A Space Engineers is jó lenne, csak mivel egyedül játszok, túl kihalt a világ, illetve ott meg nincs motivációm az építésre, mert a túlélő mód egy kalap ****, illetve itt csak készített blokkokból lehet építeni, a kibányászottakból nem. Ugyanez a helyzet az Empyrion - Galactic Survival-lal is. Mármint az utóbbi. Félreértés ne essék, imádom ezeket a játékokat, csak kíváncsi volnék, hogy vannak-e még hasonlók a jobbik fajtából! Előre is köszönöm a válaszokat! :D

2018. jan. 31. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

RoBlox

Terasology

Trove

Creativerse

2018. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Valami komolyabb esetleg? :D

2018. jan. 31. 22:00
 3/6 he84 ***** válasza:
Hát szerintem pont olyat nem fogsz találni, ami mindenben megfelel neked. Vagy ha netán mégis, akkor ritka és nehéz ügy. Nekem személy szerint a Minecraft eléggé bejön. Egy régi barátom által ismertem meg 2015-ben, azóta is néha kisebb-nagyobb szünetekkel játszok vele. A Minecraft-hoz többi hasonlót nem ismerem, de biztos van köztük pár jó is, de nekem egyelőre tuti elég ilyen kategóriában a Minecraft.
2018. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy az igényeimnek megfeleljen. Csak kíváncsi vagyok, hogy milyen blokképítős játékok vannak még. Értelemszerűen a Minecraft-nál is gyengébb grafikájú, kevesebb lehetőséget nyújtó játékok(Minecraft koppintások, mint az első kommentben lévők) nem érdekelnek. Mindenesetre köszi a választ! :D
2018. febr. 3. 22:32
 5/6 he84 ***** válasza:
Ja oké, értem. Hát akkor ez van. Ha gondolod, akkor a neten keresgélj még hasonlókat kíváncsiságból, ha továbbra is érdekelnek.
2018. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Terraria?

Esetleg Blockheads androidra?

2018. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!