Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most még van értelme XBOX...

Most még van értelme XBOX One-t venni vagy már nemsokára jön az új konzol generáció?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A legújabb jelenleg az xbox one x, egy ideig még ellesznek a one verzióval.
2018. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
One-nál elvileg már nem lesz generációváltás, játszhatóak lesznek idővel minden generáció One játékai. Tehát ha kijön a One X utáni konzol, elvileg (ezt majd az idő igazolja, vagy sem) már a dobozból vinni fogja a One, és korábbi BC játékokat is.
2018. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Perszehogy megéri. Ennyi erövel telefont se vegyél, mert lesz majd ujabb.

Egyik ismim is mindig mondta, h ö majd a scorpiot veszi (ami x lett). Mondta kb egy évig, én meg nyugodtan játszottam otthon, ö meg hitegette magát. Kijött az x, aztán húú, hát ez nagyon drága. Nekem azota is one van, tökéletesen fut, szerintem kb minimum 5 évig biztos nem akarom majd lecserélni.

Ha játszani akarsz vegyél, ne sóvárogj utánna.

2018. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!