Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends boosted fiók?

League of Legends boosted fiók?

Figyelt kérdés

Hali!

4 éve játszom a LoL-al. Körülbelül 3 hónapja kaptam egy e-mailt, miszerint "MMR Boost" történt a fiókomon és az összes jutalmat (mind a 4 season jutalmát) elvették. Írtam is nekik levelet, de folyamatosan csak azt a választ kaptam, hogy "a rendszer védelme érdekében nem tudnak mondani semmilyen információt, hogy mikor történt a szabálysértés. Én nem emlékszem olyan alkalomra, mikor akárki más játszott volna, akár normál meccset is a fiókomon. Annyit azért tudtak mondani, hogy nem folyásolja be a büntetést az, hogy hol játszottam (tehát, hogy változott az IP). Egyetlen alkalom, amiről tudok, hogy egy kémprogram volt régen a gépen és mire észrevettem sajnos valaki (vagy valami szoftver) belépett (persze csak rongált), de ezt jelentettem és vissza is kaptam a fiókot. Nagyon elment a kedvem a játéktól, de rengeteg ismerősöm játszik vele és velük szívesen folytatnám.


Azt szeretném kérdezni, hogy valaki kapott már hasonló üzenetet, amit nem értett/nem tartott jogosnak? Illetve, hogy szerintetek lehet-e ellene valamit tenni?



2018. febr. 4. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szomorú ami veled történt, esetleg ezen az oldalon keresgélj (itt meg tudod nézni mennyi pénzt vertél el a játékra, 5dollárért és egy írásos beleegyezésért cserébe rengeteg infót kiadnak a fiókodról, hányszor reportoltak,ilyesmi)

[link]

2018. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!