Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Építgetős stratégia játékot...

Építgetős stratégia játékot valaki ajánl?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen tipikus fejlődős, építgetős de stratégiát igénylő játékokat. Olyan is érdekel, ahol pl. házat kell megtervezni megrendelőknek vagy hasonló :)

Tud valaki nekem ilyen játékokat ajánlani?

Pl. Sims, Prison Architech stílusúakra gondoltam.



2018. febr. 5. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Heló!


SimCity.

2018. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Társasjátékra, vagy számítógépes játékra gondolsz?
2018. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

PC-sben a "Cities:Skyline" a legismertebb (meg a SIMcitiy)

Aztán vannak stratégiai harcos/háborús építkezos: Civilization VI, Age of Empires, Rome total war, de ezeknél nem az építkezés az elsődleges cél!

2018. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

SimCityt ismerem :D

Számítógépes játék érdekel, igen :)

Ismerem ezeket, de nálam a fő cél a tervezés, az építés, ha nem működik akkor idegeskedve visszabontani miközben a pénzed elfogy.. ilyesmi fog meg :D

2018. febr. 6. 00:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Kerbal Space Program, Spore, Imposible Creatures, Little Dream Home, Restaurant Empire, The Universim
2018. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhet még ha tudtok :)
2018. febr. 6. 02:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Jurassic Park Operation Genesis
2018. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 he84 ***** válasza:
Én a Minecraft-ot ajánlom. De ne tévesszen meg a grafika, a szabadság, az élmény jobb. Lehet ebben is építgetni, bár az igaz, hogy itt nem kerül pénzbe az építőanyag, meg semmi se, hanem neked kell megszerezni mindazt, amikből építesz ezt-azt, némelyeket meg elő lehet állítani így-úgy és ebből-abból. Stratégiázni is lehet benne, ha úgy szeretnéd attól függően. Meg akár néhány erre vonatkozó mod-ot, vagy egyéb más mod-okat is használhatsz hozzá.
2018. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha már Minecraft is szóba került, akkor az MCEdit-et is fegyelmedbe ajánlom. Ez egy MC editor, amiben jóval egyszerűbben és gyorsabban építkezhetsz, mint magában a Minecraftban.
2018. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, még ezek jutottak eszembe: Tech Executive Tycoon, Space Colony, Trackmania-széria, Zoo Tycoon 2, RollerCoaster Tycoon 3, PlanetCoaster
2018. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!