Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem ertem, segítesz?

Nem ertem, segítesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok en azt szeretném tudni,hogy szerintettek nagy baj ha egy felnőtt játszok pl:Ps4 en.Nektek erről mi a véleményetek?

2018. febr. 6. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*jatszik
2018. febr. 6. 21:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó, elítélendő! Egy felnőtt ne játsszon!


Már miért lenne baj? Mindenki azt csinál amit szeretne, én is játszok játékokkal 24 évesen, és biztos vagyok benne, hogy később is fogok játszani valamivel ami éppen aktuálisan tetszeni fog. Semmi baj nincs ezzel, ha ez téged kikapcsol, szórakoztat.

2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fotoszintézis ***** válasza:

Mit nem értesz?

Nem baj ha egy felnőtt játszik. Sok más nagykorú van rajtad kívül aki játszik. Ráadásul (még ha sokan nem is tartják be), a 18+-os játékokkal csak felnőttek játszhatnának.

2018. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az amerikai videojátékosok 71%-a 18 évesnél idősebb.

Amúgy nem kéne ennyire lehordani a kérdezőt, elvégre Magyarországon élünk. Próbáld csak egy első randin elmondani a csajnak, hogy a videojáték a hobbid, és úgy pattint le, hogy öröm nézni. Volt olyan nénike, aki egyenesen elmebetegnek nevezett, hogy 40 évesen számítógépes játékokkal szórakozom. Társadalmilag messze nem olyan népszerű és elfogadott a dolog, amennyire azt a tizenévesek képzelik.

2018. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is felnőtt vagyok és sokat vezetek vonat és kamion szimulátort :) Már ott tartok, hogy ha elém raknának egy V43 (szili) villanymozdonyt, simán eltudnám vezetni a valóságba az országba bárhova jogsi nélkül is :)
2018. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, és van egy nagyon klassz gépem, Xboxom, PS3-om. Imádok játszani, szinte minden leülök valami elé, és nem tervezem abbahagyni. Szeretem, ez a hobbim, tetszik, a többi nem érdekel. Barátnőm is imádja. :)
2018. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az attol fugg, hogy

elhanyagolsz-e rendszeresen miatta a tennivaloidat, mint kapcsolatok apolasa (elettars, stb. ), teendoid elintezese ( legyen az mosgatas, vasarlas, barmi ). Azaz ugy foglalkozol vele mint szabadidos tevekenysegel ( tehat ha a tennivaloid megvannak es epp nincs mas dolgod, akkor veszed elo. kivetel termeszetesen lehet, ha pl nagyon kifaraszt valami, s kikapvsolodasra van szukseged ), s azon belul is hagysz e helyet mas szabadidos tevekenysegeknek ( pl setalni neha egyet, paroddal foglalkozni (ha van)).

2018. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onmagaban nincs baj vele szerintem. Az egyetlen negativuma, hogy konnyen fuggove valhat mellette az, aki nem tudja kontrollalni. De ha ilyesmi nem all fent, akkor semmi panik. Tudom sokan lenezik, de az az o bajuk.
2018. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!