Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik mai "trend' játék...

Melyik mai "trend' játék futna a laptopomon?

Figyelt kérdés

A laptop configja: core i3 5010 u 2.1 Ghz, 4 GB RAM, Geforce 920M (2 GB VRAM, 64bit )


a CSGO stabil 60 fps-ben fut, ma megvettem a Rainbow Six Sieget de 15-40 fps között ugrált igy élvezhetetlen volt.


A rust nevű játékkal szemezgetek, YT videók alapján a 4gb ram is elég neki.


Tudtok még ajánlani olyan 2 évnél nem régebbi játékot ami manapság trendi sokan játszanak vele multis és vinné a gépem ?



2018. febr. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Overwatch, Paladins, PUBG.
2018. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
NE VEGYÉL SEMMIT ! Előző tapasztalatlanul ne irj már ember... Nem látod hogy egy laptopja van és a laptopokban lévő VGA-k meg CPU-k kb 40%-kal gyengéb...a Rust meg a PUBG nekem alig mennek low-medium settingsen FullHDban ! pedig nekem kb 2,5x jobb a gépem... Kiprobálhatod a GTA V-öt Thief jo játék de nem népszerű és STB ! de nem is tudom miket szeretsz amugy...Talán ultra meg sima lowon menne a The Forest ha szereted az ilyen jellegű játékokat ! Pacsi !
2018. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
PUBG is ? arról teljesen lemondtam, a DAYZ 25-28 fps-en ment a PUBG jobban lenne optimalizálva?
2018. febr. 7. 20:16
 4/6 anonim válasza:
100%
A PUBG K"RV" SZARUL VAN OPTIMALIZÁLVA !
2018. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nehéz eset a laptopom. Steamen jelenleg a Rising sun LOW-on 45 fps, CSGO 60 ami igy újabb.


Azért is vagyok csalódott mert torrenten leszedtem a Rainbowt és megvolt a 35-45 fps mondom megveszem erre 18-35 között ugrált. Szerencsére a steam refundolt szoval nem szívtam meg.


Igen tetszik a Rust, a Forestről sokat nem tudok, de majd utána nézek. 7 days to die is szimpatikusnak tűnik de ez bele tartozik abba a közbe amiknek állitolag legaláb kell a 8gb ram renderelni vagy minek.


Survival játékok bejönnek, Dayz, ARK (előbbi régebbi gépemen utobbi ps4-en volt meg).


Ha esetleg tudtok hasonló játékot alacsonyabb gépigénnyel amiben akár multi is van megközönném :) Pacsi az előzőnek

2018. febr. 7. 20:20
 6/6 anonim válasza:
2ik és 3ik válaszolo vagyok ! Subnautica, Euro Truck simulator 2, Amiket már leirtam hogy The Forest, GTA V, talán low-on megy a Conan exile ! Amugy nem irtál monitort mert az is vesz FPS-t ha nagy felbontásban játszol !
2018. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!