Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben új...

League of Legends-ben új divat lett? Ha valaki flash-el (ha indokoltam ha nem), állandóan rápingelnek hogy "hiányzó ellenfél". Utána rápingelnek hány másodperc múlva flash-elhet legközelebb.

Figyelt kérdés

Iszonyat idegesítő.

Koràbban soha nem volt ilyen.Ti is tapasztaljàtok?

Meg koràbban mindig istant mute-oltam a meccs elején a team-et,ma véletlen nem,és ami csapaton belül ment..pff...a legrosszabb jàtékosok szidjàk a legjobban teljesítő csapattagot.



#League of Legends #Bibaazbotmertúgyjàtszottgragassal #Ryzeis
2018. febr. 11. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha valaki retardált és akkor flashel mikor már mindegy akkor eddig is ez volt
2018. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor valaki véletlenül flashel mondjuk a játék kezdetén, akkor én együttérzésből szándékosan elfleshelek, hogy örüljön, hogy nem csak ő ilyen balf4sz.
2018. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
új divat? :D:D:D már egy éve is folyamatosan ez ment... előtte is biztos vagyok benne, bár nem emlékszek annyira
2018. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!