Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft PE V1. 0. 0.7 (...

Minecraft PE V1. 0. 0.7 ( androidos ). Hogyan vegyem ki a lovamat a csónakból?

Figyelt kérdés
Ha himbálom a csónakot a ló sérül, nem akarom agyonverni.

2018. febr. 14. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok paraszt lenni,de mi a f^szomat keres egy lo a csonakban?:D
2018. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beszálltam lovastól. Egy kis szigetre dobott a játék, ahol nem sok érdekes dolog akadt.

Beszállni be lehet, de ki még ugratva se.

2018. febr. 15. 14:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Disznót, csirkét, birkát el lehet szállítani, és ki lehet szedni, de lovat nem.
2018. febr. 15. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom üsd a csónakot míg tárgy lesz belőle és a ló kiesik belőle.
2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen Con_Troll, disznót, csirkét, birkát úgy szoktam kiszedni. Lóval nem működik, talán mert két blokkos mob.

Közben csaltam magamnak egy lasszót - azzal sem megy.

- - - - - -

Story. Vízben úszó csontikat csónakból szoktam levadászni. Egyszer ni csak malac ül a csónakomban. Nem bajlódtam vele, magammal vittem.

Legalább a csonti nem tud beülni mögém. Harc után láttam a malac sokkot kapott, mikor kiengedtem messze szaladt.

2018. febr. 16. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény malac! :D


A neten csak annyit találtam hogy van ilyen hiba a minecraftban, de egyértelműen működő megoldást nem találtam. Ezeket érdemes azért megpróbálni:


Ha nyakon öntöd a lovat vízzel akkor kiugrik a csónakból, mert nem szeret "víz alatt" lenni.


Nem tudom PE verzióban működik-e, meg mi van ha a ló sérül...

https://www.youtube.com/watch?v=aFqo3Kk7YvE


Ez meg csak saját ötlet: alulról nem lehet szétverni a csónakot? Oda csak nem lóg át a ló...

2018. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kössz a tippet! A kaktuszos trükk tableton is működik.

Már törölni akartam a pályát. Nem szabad megengedni, hogy egy játék rávegyen olyasmire amit nem tartasz helyesnek, vagy nem tetszik. Akkor az irányít, és nem te.

Mindenki zöldet kapott.

2018. febr. 17. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!