Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2-ben az elementali...

Toma9999 kérdése:

Guild Wars 2-ben az elementalist mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
Jelenleg 46-os szintű vagyok de nem sok elementalistot látok. WvW-ről is néztem videókat, de ott se láttam sokat. Egyébként a Heart of Thornes kiegészítőt megvettem ezért a tempest részét is vegyük bele. Legfőképp pedig staffokat használok.

2018. febr. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azzal az osztállyal játszottam a legkevesebbet, de azalatt a kb. 40 óra alatt nekem úgy tűnt, hogy tipikus "üvegágyú": gigászi sebzések, de két ütésbe belehal. Állítólag a Mesmer a leggyengébb az összes profession közül, de én azzal kényelmesen ki tudtam pörgetni a világot 100%-ra, az elementalistát meg félúton feladtam, mert annyira szenvedős volt vele a játék.
2018. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Mesmer mint leggyengébb? Please. :D


Az Elementalist elsődlegesen DPS szerepkörben tud tetszelegni, bár kb minden balance update-el egyre lejjebb húzzák szegényt. Hogy egy barátomat idézzem, az elementalist olyan, hogy jókat tud sebezni, de egy kisebb zongoraművet kell eljátszanod rajta, hogy kihozd ugyanezt a sebzést, amit pl egy dagger/dagger thief kihoz azzal, hogy kb autoattackol. Az ele nagy sebzésekre képes, és support szerepkörben is megvan a maga arsenálja, de nagyon sok gyakorlás kell hozzá. És.. igen, a pókfingtól is megdöglik. :D

2018. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: A GW2 fórumokon (ArenaNet, Reddit) rendszeresen a Mesmert hozzák ki a leggyengébbnek, de én nem vettem észre. Mondjuk én PvP-t egyáltalán nem játszom, WvW-t is csak ritkán.
2018. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval mondhatjuk hogy teljesen feleslegesen húzom első karakternek az elementalistomat? :/
2018. febr. 15. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nem mondhatjuk, nincs rossz profession, mindegyik teljesen alkalmas lényegében mindenre. Mivel relatíve jól balanszoltak. A nagyon high-end contentig (mint pl a raid) nincs komoly jelentősége.
2018. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!