Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítségre lenne szükségem az...

Segítségre lenne szükségem az Oxygen Not Included magyarosításában, hogy lehet? Mert láttam magyar youtubernél hogy magyar de nem tudom hogy honnan kéne letölteni

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Megvetted a játékot? Mert ha nem, akkor nem tudod. Ha igen, akkor a steamen van fent magyarosítás, de ez más által van tervezve, és van amit nem sikerült magyarra fordítania, de egyébként ügyes volt, szerintem jó lett.
2019. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Minden játék amihez van magyarítás, megy virágboltival is.Sőt néha frissebbet lehet szedni mint a steamon van. De ami a steamon van az is letölthető bárkinek.Vannak oldalak amik direkt ezért vannak.A GepiMagyaritas facebook oldalon letölthető gépi fordítás, de legalább teljesen kész van. De mint írtam máshol is letölthető.
2019. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!