Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nfs Carbon 2018! hogyan...

Nfs Carbon 2018! hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Nos az imént kedvem jött egyet carbonozni csak hát mivel bő 10 éves a játék ezért nem úgy megy ahogy kéne :) szóval valaki segítsen. A problémám az hogy a widescreen fix se működik mert kilóg a kép.(Hud lóg ki) Meg az úttest olyan rohadt csúnya hogy szavak nincsenek rá. A nitrózásnál amikor a kocsiknak a hátsó lámpái húznák a csíkot egy piros pötty van kb ott. Oké hogy 10éves játék de könyörgöm ha a Most Wanted ment normálisan Widescreenbe akkor ez miért nem ? Vagy csak kisebb koromba olyan szépnek tűnt a játék ?

2018. febr. 19. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A kilógást nem vágom,nem értek ezekhez sajna

De én is újra elkezdtem játszani vele és letöltöttem hozzá ilyen remastered modot és elég zsírul néz ki

Ez segíthet a csúnyaságon https://www.youtube.com/watch?v=U7-4W4gLwYY Leírásban minden ott van

Valamint,ha esetleg blue filtert se akarnál https://www.youtube.com/watch?v=nK-wHc7B61Q Így aztán perfecto

Ja,és az elmosódást azaz a motion blurt kapcsold ki mert az is rondít

2018. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket. Azt a blue effektet megfogom próbálni mivel tényleg szebb a játék. Viszont textúrákat nem akarok cserélni mert az úgy már nem carbonos szerintem :/ . Egyébként az igaz hogy a magyarítással fagyogat a játék ? :O
2018. febr. 19. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön,az aszfaltra sokkal jobb így ránézni

Nem tudom,én még magyarítást se találtam hozzá ._:

Nekem ps2-n meg van és ugye az alapból magyar,szóval nem volt problem a sztori megértésével :D

2018. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tessék! Innen le tudod szedni pc re a magyarítást : [link]
2018. febr. 19. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh köszönöm,majd lecsekkolom akkor,hogy fagy-e. Bár már a az új textúrától is volt pár kifagyás,bossok legyőzése után,szóval.. :D
2018. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fagyott a játék.

Én lehoztam a régi gépemet és azon toltam :) (+nagyarítással van az is) néha befagy mert kevés ram van a gépben (1,75 GB) de élvezem :D

2018. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!