Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarosításban tudnátok...

Magyarosításban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Haegemony Solon hagyaték c. játék lemeze sajnos tönkrement és sehonnét nemtudom beszerezni.Angol nyelvű változat létezik de sajnos nem találok hozzá fordítást.Ha valaki tudna segíteni hogy hogyan lehetne magyar nyelvre fordítani azt megköszönném.Anyira régi játék de a mai napig a kedvencem és magyar nyelven az igazi.Szinte rojtosra játszottam a lemezt xD.

2018. febr. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
az a baj, ami eredetileg megjelent magyarul is, ahhoz nem fogsz tlaálni magyarítást, hiszen minek csinálna bárki is, mikor elérhető alapjáraton magyarul? Aki meg kalózkodik, az tanuljon meg angolul elven mennek ezek a dolgok.
2018. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még akár meg is venném az eedeti lemezt ha van valakinek
2018. febr. 22. 04:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti a Haegemonia Steam-es és Gog-os verzióiba már nem rakták bele alapból a magyar nyelvet, szóval nem csak a kalózoknak lehet rá szüksége, hanem azoknak is, akik rendesen megvásárolták. :)


Amúgy, tessék! :) [link]

2018. febr. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Istencsászár vagy!!!! ;D Nagyon szépen köszönöm. Letöltöm és megnézzük mi lesz.Köszi mégegyszer.Hát igen sajnos magyar verzióban nem találtam steam-en sem és sehol máshol :'(
2018. febr. 23. 16:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és tökéletesen működik köszönöm!!! ;D
2018. márc. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!