Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Két napja vettem ajándékba...

Solo66 kérdése:

Két napja vettem ajándékba egy Ovewatch Game of the Year játékot a Media Markt-ból PS4-re. Le volt értékelve 17000-ről 9000-re. Na már most látom hogy kell hozzá Internet kapcsolat amivel semmi baj nincs és ott áll mellette hogy PS Plus előfizetés?

Figyelt kérdés
Ajándékba vettem a fiamnak születésnapjára ami jövőhéten lesz és nincs PS Plus előfizetése.Mindketten úgy gondoljuk hogy nem éri meg Akinek van ilyen példánya a játékból megnyugtatna hogy nem kidobott pénz? Vagy PS Plus nélkül nem játszható a játék???

#PlayStation 4 #Overwatch #OverwatchGOTY
2018. febr. 21. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A playstation-nél online játékhoz szükség van a plus előfizetésre, pont úgy, ahogy xbox one-nál az xbox live gold előfizetésre.


Nincs előfizetés, nincs online játék, csak single. Amennyiben van az overwatchban singleplayer (offline) rész, azt játszhatja, de ez egy pont az online, mások elleni harcra kihegyezett játék, így a játék lényege kiesik, mivel nincs plus előfizetés a gyerek gépén.

2018. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg a PS Plus előfizetés? 18000 forintért évente minimum 24 db játékot kapsz hozzá ingyen. Persze a többségük gagyi, de még így is van egy jó pár, amik a teljes árat is megérnék. Na, mindegy.

Az összes PS4 multiplayer játékhoz kell a PS Plus, nincs kivétel. Aki multizni akar, annak külön kell fizetnie.

Ha a MediaMarkt kicseréli, ajánlhatunk néhány kiváló single player játékot is?

2018. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell PS Plus hozzá, anélkül nem tud játszani. Meg nem fölösleges mivel elég sok játékot be tud zsebelni + külön akciós árak is vannak a storeban.
2018. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy ívhegesztőt!
2018. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!