Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crashel a minecraft a...

Miért crashel a minecraft a gépen?

Figyelt kérdés

A gépen eredetileg windows 7 volt. 2015.júliusában felraktuk a minecraftot a gépre, tök jól működött minden. 2015.augusztus.8-án feltelepítettük a windows 10-et. Minden a helyén maradt, még a minecraft is, de crashel. Kitöröltem a %appdata% mappából a .minecraft-ot és megpróbáltam újrarakni de hiába, akkor is crashelt. Letöltöttünk hozzá más launchert de az sem segített.


Az osztálytársammal hasonló eset történt. Ő is windows 7en minecraftozott, és feltelepítette, windows10en nem tudott, de neki megjavult, és ugyanúgy működött neki.


Később nekem már ,,elindult'' a minecraft ugyan, de azt írta ki, és azóta azt írja ki, hogy "Bad Video Card Drivers"! Megpróbáltam frissíteni a gépen a videókártya Drivert, de ott azt íra ki, hogy naprakész! Naprakész a videókártya, még sincs minecraft...


Mi a fene lehet a baj?



2018. febr. 22. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt anno. Esetleg a Java? Felrakni vagy frissíteni?
2018. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

eddig nem ment és most jutott eszedbe szólni?:D

A korai verzióknál (2015/2016)az átállás nagyon gyengén ment, pontosan ezért nem volt elég frissíteni win 10-re, hanem kompletten újra kellett húzni az egész gépet.

Egy teljes újratelepítés neked is segítene.


Ezen túlmenően nem csak a .minecraft mappát kéne törölgetni, hanem rendesen eltávolítani eszközkezelőből, mivel nem csak ott vannak adatfájlok, hanem a system32 mappában és más registry-knél is, amit te kézi kitörlésnél utólag gondolom nem írtad át őket.


Ha ez megvan, akkor frissebb java-t rakj a gépre, illetve hozzá való friss launchert.

2018. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%
A videókártya driver-nek lehet hozzá a legtöbb köze, nem kell ide friss java, mert ha nem a legfrissebb van, akkor is el indul, csak éppen kevesebb fps-el...De elindul!Amitől biztos, hogy nem indul el, az egy elavult videókártya driver lesz!Ha megadod a vidikártyádnak a nevét, akkor keresek rá egy frissítőt, amivel lefrissítheted, és játszhatsz a minecraft-tal!Higgyj nekem!Mai napig játszok vele :) (5 évig minecraftoztam,)
2018. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok. Megadom, köszi a választ, megmentettél
2018. máj. 1. 10:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem fog többé működni, mert nem tudok bejelentkezni a gépen... ugyanerről a gépről van szó ezen a linken: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

Mondani akartam, hogy a gép már 10 éves, nem csoda hogy nem működik. Nincs mese, megérett a kidobásra!

2018. jún. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!