Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hogyan kell city car drivingbe autót betenni? Tört verzióm van.

Már próbálkoztam többször is de nem sikerült. Valaki tudna segíteni? És oldalt ahonnan tudok letölteni autókat?

Megköszönném! Ja, és 2.2.7-es verzióm van!

Keress kérdéseket hasonló témában: autó

2018. febr. 23. 23:25  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Minecraft PE 0.15.6-os verzióm van. A végbe szeretnék eljutni de nincs hozzá végzetszemem. Hol találol? Többi lent.
Minecraft 1.8.4 esa verzióm, de nem tudok modokat berakni. Valamiért nem látja őket. Le van töltve minden ami kell, de lehet nem jó helyre rakom. L tudná valaki írni pár lépésben...
Üdv mindenkinek. Hogyan lehet a city car drivingbe autó módokat betenni? Megpróbáltam a videó alapján. De így se sikerült. Https://www.youtube.com/watch? V=opJjw3upxEg Megnéztem...
Honnan tudnék jó kiegészítő ruhákat, házakat, tárgyakat letölteni a Sims3-ra, ha nem eredeti, hanem letöltött verzióm van?
Tudtok mondani magyar szerót a 7 days to die játékhoz? Alpha 9.3-mas verziom van
Hogy lehet frissiteni egy jatekot real racing 3 egy regebbi verziom volt a telomon es most vettem egy ujat es nem sikerul frissiteni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!