Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a játéknak?

Mi a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés
Elég egyszerű, régi játék, olyan mint a kígyó a régi nokiás telókon csak 3Ds PC játék, egy fekete dimenzióban vagy és kígyó helyett egy rakétát irányítasz és nem mehetsz neki a rakétából kijövő fehér csíknak.
2018. febr. 24. 21:32
 1/1 he84 ***** válasza:
42%
Hát nem tudom. De tudok egy hasonlót. A címe Axy Snake, teljesen 3D-s az egész játék. Lehet benne választani 3 különböző bamba kígyó közül, de kicsit viccesen bambák. Egy kígyót kell egy kis pályán belül irányítva etetni és a pályák szélén sötét van mindig, ahol világító szörny szemek vannak és a sötéten belül mozognak, figyelik a kígyót. Nem érdemes közel menni oda, mert megöli a kígyót. Ezen kívül minden pálya időre megy, mert előbb-utóbb este lesz, így sötét is, amikor a világító szemű szörnyek előjönnek a pályára és ott is megölik akkor a kígyót. Szóval kicsit morbid, de izgalmas is egyben és nem véres, vagy ilyesmi. Elég régen játszottam vele néha, több éve, de még emlékszem rá. Szerintem ez hasonló ahhoz, mint amennyit te keresel, amit sajnos nem tudok. Szerintem ezt is próbáld ki, ha még nem ismered.
2018. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!