Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

, , Helyezze be az eredeti lemezt" miért nem indul a witcher?

Megvettem a witcher játékot, a lemezes változatot és nem engedi hogy játszak, pedig már a gog.comon is aktiváltam a kódot. Mikor a játék által kiadott ,,játék regisztráció" opcióra nyomok, be akarok lépni vagy akár új fiókot akarok létrehozni akkor kiírja hogy versio:1.0, encoding: valami.. miért van ez?

Kérdések hasonló témákban: eredeti, Witcher

2018. febr. 25. 00:43  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eredeti játék telepítése végén azt írja ki, hogy helyezze be az eredeti cd-t. Most mit csináljak?
Feltelepítettem a Medieval 2 Total War 'Third Age' módját, (fent van a medieval és egy kingdoms) elindítom, és kiírja, hogy:'Rossz lemez van behelyezve. Kérjük, helyezze be az...
Hogy indítsam el a tomb raider lara croft legendet ha letöltöttem az internetről az egésszet telepítettem majd mikor ráklikkeltem a startra azt írja ki helyezze be az eredeti lemezt?
Letöltöttem a tomb raider underworldöt kiirtam 3cdre fért rá és mikor ráraktam a fájlokat a gépre és telepítettem akkor indítani szeretném és ezt irta ki helyezze be az eredeti tru cd/dvd-t?
Miért írja ki a C&C 3 - Kane's Wrath frissítés után aztat hogy rosz lemez van a meghajtóban. Kérjük, helyezze be az eredeti command & conquer 3: kaness Wrath cd/dvd-t?
Miért van az hogy a LEGO Pirates of the Caribbean-nél ezt írja ki:Rossz lemez van behelyezve. Kérjük, helyezze be az eredeti " LEGO Porates of the Caribbean The Video Game"...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!