Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warframe hogyan csinálhatom...

BrekiX kérdése:

Warframe hogyan csinálhatom meg ezeket?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem le a játékot,és kíváncsi lennék néhány dologra.

Először is: Hol lehet menteni? Nem tudtam sokáig játszani,így lehet,hogy azért nem tudtam még. Meddig kell játszanom,hogy tudjak menteni,vagy hogy van ez?

Tegnap a Dal miatt abbahagytam a játékot,de csak kiikszelni tudtam,mert nem találtam a kilépést sem. És ma újrakezdte az egész játékot.

Másodszor: Hogyan tudom lejjebb venni a grafikát,hogy ne homályosodjon a képernyő mozgás közben? Valószínűleg az én gépem nem bírja,vagy nem tudom,de elég zavaró,hogy minden elhomályosodik futás stb. közben,semmit nem látni.

Harmadszor: Hogyan lehet multiplayerbe játszani? Ha lehet egyáltalán? És mikortól? (gondolom nem a játék elején)



2018. febr. 25. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

a warframe elején addig kell nyomnod, amíg meg nem kapod az űrhajód, onnantól kezdve pályák vannak, ha végigcsinálsz egy pályát akkor visszamész a hajóra, egy pálya végigvitele a mentés.


Grafikának nem sok köze van az elmosódáshoz, a "blur in motion", "blur" vagy hasonló nevű grafikai beállítást ki kell kapcsolni.


Multiban akkor tudsz játszani, ha már megvan az űrhajód. Amikor felcsapod a térképet (hova lehet menni küldizni) a bal felső sarokban írja a küldetés végigviteli módodat, egyedül, meghívás alapján, vagy random emberekkel akarsz menni.

2018. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A játékban nincs mentés, mivel a játék eleve online. Az elején a bevezető küldetést végig kell csinálni, és utána megkapod az űrhajód, onnantól kezdve minden automatikusan mentődik.


Ahogy mondták, a homályosodás nem azért van mert gyenge a géped, hanem ez is egy grafikai funkció, motion blur-nek hívják. Ha gyenge lenne a géped, akkor az fps-ed lenne alacsony. (Ez amúgy szinte lehetetlen, mert ez a játék rendkívül jól van optimalizálva, egy krumplin is szépen fut)


Multiplayer: Ha túljutottál a bevezető küldetésen, akkor lehetőséged van egy csillagtérképen bevetéseket választani, javarészt a Naprendszer bolygóin. A küldetéseket játszhatod egyedül, meghívásos alapon, vagy publikus módban, utóbbi két esetben többedmagad végzed a küldetést, legfeljebb 4 fős csapatban. Az elején azt mondom, hogy inkább egyedül vágj neki a küldetéseknek, mert publicban elég illúzióromboló ahogy csak végigrohannak a pályán 2 perc alatt. Én speciel csak akkor játszok publicban, ha egyedül nem tudnám megcsinálni, vagy csak gyorsan végezni akarok. De egyedül általában szórakoztatóbb.


Egyelőre ennyi, ha van még kérdésed, hajrá.

2018. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!