Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a net jó a streameléshez?

Ez a net jó a streameléshez?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a feltöltés a fontos, de azért leírom a többi adatot is.

ping: 24 ms

letöltés:53.26 mbps

feltöltés:7.19 mbps

Úgy tudom ennek elégnek kéne lennie...

De a stream akadozik. Pubg-t live-olnék de akadozik mint atom. De amúgy stabil 40+ fps ahogy játszok.



2018. febr. 25. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga a netnek jónak kellene lennie 720p-ig. Mivel nem fix 60fps-el játszol így én a helyedben egy 720p30fps-t próbálnék meg a stream beállításakor olyan 2500-3000(3500 fölé ne menj) körüli bitrátával.


Azt plusszba vedd figyelembe hogy streameléskor a dekódolás processzor és videókártya teljesítményből is vesz el, hogy melyikből többet az attól függ melyikkel dekódolod.


PUBG-t nem streameltem még de pl a WoW-ról tudom hogy nagyon nem szereti a CPU-s megoldást és az nekem is szétfagyott azzal, holott más játékokat simán streameltem ugyanolyan beállításokkal, tehát játéktól is függ.

2018. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Aki streamelt már pubg-t, az segíthetne 😏

2018. febr. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!