Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft vírusos ha forge-a...

A minecraft vírusos ha forge-al indítom el?

Figyelt kérdés
nemrég levittem a gépem szervizbe és azt mondták hogy a minecraft telivan vírusal meg férgekkel mert ugye én úgy használom hogy 1.letöltöm a próbaverziót 2.letöltök a mineraft próbaverziójához egy forge-ot 3.berakok egy modot PL: flans mod 4.elindítom a játékot.Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.
2018. febr. 28. 18:37
 1/6 anonim válasza:

Nem tudom hol mondták ezt neked de ez hülyeség. Nem vírusos

(Eredeti biztosan nem) Ha Forge-al indítod akkor se.

2018. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen minecraftot töltesz le, mert az alap, eredeti biztosan nem vírusos. Az, hogy te nem a hivatalos minecraft.net oldalról töltöd le, vagy törtet használsz, már más kérdés.
2018. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
Valóban hülyeség, nem vírusos. Én is használok Forge-ot, szóval nagyrészt tapasztalatból tudom. A Forge egy progi, ami a mod-ok futtatására való a Minecraft-hoz.
2018. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
És nem a Minecraft-tól függ, hogy a Forge vírusos-e. Ez eléggé butaság, már bocsi. A tört Minecraft pedig szintén nem feltétlenül vírusos. Na meg léteznek vírusokhoz hasonló fájlok, illetve olyan fájlok, melyeknek egyes részei, avagy kódjai hasonlítanak bizonyos vírusokhoz. Így ezek előfordulhatnak egyes tört játékokban, de nem veszélyesek, mivel valójában nem vírusosak, hanem csak hasonlítanak, elmondtam hogyan van ez.
2018. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 22. 19:50
 6/6 he84 ***** válasza:
Nincs mit.
2018. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!