Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy tactical hori...

Vettem egy tactical hori assault kommander egeret és billentyűzetet PS4-hez. Az lenne vele a problémám, hogy a kurzor mikor mozgatom az egeret szakaszosan ugrál. Ennek alapból ilyennek kell lennie vagy gyári hibás?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielott megvetted, utanaolvastal? Ha igen, miert nem hitted el, hogy szar?
2018. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha elolvastál volna pár visszajelzést, tudhatnád, hogy az egér szakaszosan, darabosan mozog (persze ehhez rá kellett volna szánni kb 5 percet az életedből).

Igen, ez az egér ilyen.

2018. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek, hogy, kb. egy hete vettem meg a Ps4-et, es en kis naiv azt gondoltam, (Elotte vilageletemben pc-en jatszottam) hogyha megveszek egy egeret akkor az ugy fog mukodni mint egy rendes windowsos eger..Tenyleg sorry.. :D Elnezest kerek azert is, hogy ez beloletek ekkora felhaborodast valtott ki.Tudjatok ha bemegyek a boltba 1 kg kenyerert akkor kenyeret szoktam kapni, nem narancsot. :D Szerintem ha azt vesszuk, hogy en eddig csak pc-en jatszottam nem meglepo, hogyha egeret rendelek nem olvasom a megjegyyeseket, mert meg vagyok arrol gyozodve, hogy egeret fogok kapni..Tenyleg elneyest kerek ti okos offosok.. :D Most aztan jol megmondtatok, gratulalok. :D
2018. márc. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!