Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban miért nem tudja...

Sims 3-ban miért nem tudja lerakni az ajándékokat az ajándékozós buli elött a játék?

Figyelt kérdés
A sims 3 évszakokban ugye van a hópihe nap és lehet tartani ajándékozós bulit, és a játék automatikusan lerak egy ajándékkupacot, AMIT NEKEM SOHA NEM RAK LE!! azt irja nem szabaditottam fel eleg helyet.. pedig mar kulon nagy szobat is csinaltam de ugy sincs eleg hely, azt irja. Mitol lehet ez?

2018. márc. 2. 14:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát ha már tényleg csináltál egy egész szobát akkor tényleg nem tudom,miért nem rakja le.Nekem is volt már ilyen sokszor.És én azt csinálom,hogy előtte mentem,aztán rendezek bulit.
2018. márc. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
De általában vagy az előtérbe rakja,vagy a nappaliba.Szóval ott kéne helyet csinálnod.
2018. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem se soha :( pedig a nappaliba is van egy csomó hely meg az előtérbe is, esetleg valami tipp?
2020. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!