Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a LOL, egyszerűen...

Nem megy a LOL, egyszerűen sz*r vagyok benne, 0 4 1-re végzek a meccs végére MINIMUM 4 halállal, és egyszerűen nem tudok mit kezdeni mostmár. Hogyan lehetnék jobb benne? .

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlással.
2018. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézz sok videót, streameket, azokból lehet tanulni, persze ha az ő tudásuk megfelelő. Egyszerre maximum 3 hőssel játssz, közülük is az egyszerűbbekkel, például topra Garen, midre Annie, botra Ashe. Probuilds.net-en megtalálod, hogy a profi játékosok milyen tárgyakat építenek egy adott karakterre, milyen a rúna, és milyen sorrendben húzzák a spelleket. Egy idő után pedig kialakul a sajátod is, ez a legjobb.
2018. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Gyakorolj... Fejlessz a farmodon. Válassz ki egy ösvényt, ahol játszani akarsz. Csinálj custom gameket. Először bevezető botok ellen képes voltam 0-6ban lenni, most meg silver 2-be promóztam. Szóval belelehet abba jönni. :D
2018. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Midre Ahri, Katarina, Suppnak Lux-ot szoktam vinni.
2018. márc. 7. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Lux nem supportnak való, legalábbis én nagyon nem szeretem, vannak nála sokkal jobbak is.
2018. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Taricot meg Galiot probalgatom, de taric naná igényes, galio meg hát.. legjobb statom vele 0 7 5
2018. márc. 8. 06:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen alapvető problémák után nem is csodálom. Se Galio, se Lux nem igazán support. Attól, mert valakinek működik még nem fog mindenkinek működni.

Taric meg még nem is igényes support, vannak tőle nehezebbek még supporton belül is.

Sok leírást olvass, ami a kezdőknek szól meg tucatjával nézd a streameket meg ne akarj mindenképpen csak a killre menni.

2018. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

supportnak mind lux, mind galio elég sovány.

Thresh, Braum, Leona, esetleg Lulu.


Nagyon sokat kell gyakorolni. Ha nem megy, menj haladó botok ellen, abból is lehet tanulni kicsit. A legtöbben normálnál a saját kis kedvenc hősüket viszik és kész, lehet van az adott hőssel 10.000 meccse, annyi meccs alatt azért illene megtanulni használni.

2018. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most igazából Katarinával szeretnék játszani. Jól jönne hozzá pár tipp. 14 2 4-re 164cs-el A-t kaptam.. csak nem értem miért.
2018. márc. 8. 14:39
 10/11 A kérdező kommentje:
kész. feladom. töröljék a kérdést. elegem van ebből a sz*ros unfair játékból...
2018. márc. 8. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!