Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ziggs, Blitzcrank vagy Gnar?...

Ziggs, Blitzcrank vagy Gnar? [League of Legends]

Figyelt kérdés
Ez a három van most nekem hőstöredékben. Melyiket vegyem meg először?

2018. márc. 10. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a 3 hos kulon-kulon lanere lett tervezve. Nincs ertelme igy kiirnod a kerdest. Amelyik lanen tobbet, jobban jatszol, oda valoszinuleg nagyobb esellyel fogod hasznalni a host es jobban fogod elvezni :)

Mondjuk Blitz szerintem csak fun suppnak jo, mid game utan elveszel vele. Gnar nehezkes, de meg lehet tanulni. Ha megtanulod, kepes vagy siman carryzni, ha a teamednek van egy kis esze es beugrik veled egyutt a fightba.

Ziggsrol nem nagyon van velemenyem, szerintem o nem veszes champ es jo menekulokepessegei vannak - remek mides. Mondjuk mostansag mar nem nagyon latok, de akit latok az se nagyon durvan eros, szoval gondold at. Jonak jo champ, de vannak nala erosebbek

2018. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából jg-s vagyok, de szeretnék erősödni más lane-en. Melyikkel könnyebb farmolni vagy sokat sebezni?
2018. márc. 10. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ziggsrol nem nagyon van velemenyem, szerintem o nem veszes champ es jo menekulokepessegei vannak - remek mides. Mondjuk mostansag mar nem nagyon latok, de akit latok az se nagyon durvan eros"


Én Ziggsel jutottam fel Platinàba,szóval szerintem igenis "vészes" karakter kedves 1-es hozzàszòló :) Legjobb torony leszedõ karakter is egyben.

Én csak egy menekülõ képességérõl tudok :).

Ha Ziggset megtanulod,nagy nyomàs alà helyezheted az enemy-t.

Aramon az egyik legerõsebb karakter(szerintem). A szurdokban nem is emlékszem,hogy vesztettem volna a lane-t vele. Én õt ajànlom.

2018. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet. :)
2018. márc. 10. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ziggs. Nagyon nagy sebzéssel rendelkezik, a tornyok meg már a jelenlététől is összeesenk a játék késői szakaszában. Mellesleg nem mondanám nehéz hősnek.Könnyű, átlátható képességekkel rendelkezik. Többi hősről annyira nem tudok véleményt mondani. Gnar egy erős topos, de róla csak ennyit tudok. Blitz meg nagyon gyakran van bannolva. Tehát én inkább Ziggset ajánlom, leginkább midre, de topra se lehet olyan rossz.
2018. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gnart csak akkor válaszd, hogyha jó vagy topon, elég nehéz tanulni vele, mivel sokszor arra is figyelned kell, hogy mikor változz át. Inkább olyan champek ellen érdemesebb vinni, akik a játék nagyon elején megennének közelharcban. De, ha most akarod gyakorolni a Top lanezést nem ajánlom, mert nem igazán kezdő barát (nem tudsz jól helyezkedni, stb. mini gnarként megesznek téged, főleg, hogyha bekapsz egy ganket), de, ha már megtanultad az alapjait a top lanenak akkor hatalmas erő van benne, MegaGnarral flash+ulti combóval simán visszavered a menekülő ellenfeleket.

Ziggs ő ugye mid lanes, elég erőseket tud oda csapni, de aki ügyesen tud dogeolni az megeszi Ziggset, mivel a Q-jával nehézkes célozni, főleg az elején.

Blitzcrank meg supportkodni jó csak, de nála vannak sokkal jobbak, csak hookolni tud, de az is akkor ér valamit, hogyha jó vagy skillshotban.

2018. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!