Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért homályos VR szemüvegen...

Miért homályos VR szemüvegen a játék?

Figyelt kérdés

Volt lehetőségem kipróbálni az eredeti sony ps vr-t, ami nagy élmény lett volna, ha nem full homályos az egész játék... A Farpoint-ot kapcsoltuk be vele, eleinte még az űrhajóban elég f-sza volt tiszta , a tárgyak is szépen láthatóak, de kint a sivatagban már totál gáz.

Ezek után, persze elkezdtem szédülni, hányingerem is lett, brutál módon. Ami teljesen érthető, kb olyan mint mikor kiskorunkba viccből kipróbáljuk nagyi szemüvegét, aztán jön a jó kis szédelgés és az ebéd kifele..

Más játékkal is ilyen?


2018. márc. 12. 07:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg ilyen homályos. Szerintem még az 1,080 x 1,200 felbontású HTC Vive is homályos és pixeles, hát még a harmadannyiba kerülő PS VR. Mindenki azt mondta, játék közben úgysem fogom figyelni a pixeleket, de engem pont az ránt ki állandóan a beleélésből, hogy rossz a képminőség. A PS VR-nál konkrétan látom a képpontokat és a köztük levő feketeséget, ami rettenetesen illúzióromboló.

A szédülés emberfüggő, én szerencsére nem éreztem soha.

2018. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!