Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ba Teemo split-push...

LoL-ba Teemo split-push karakternek számít?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

nem, nagy ad-val rendelkező hősökből lesz split pusher, mint tryndamere, Miss fortune stb.

Teemo méreg nem sebzi a tornyot, attack speedre meg nincs értelme gyúrni mert oda vannak normális adc-k.

2018. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

"nagy ad-val rendelkező hősökből lesz split pusher"


Nincs még egy olyan karakter,aki úgy szedi a tornyot,mint Ziggs. És õ nem AD-s,hanem AP-s.

2018. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
de ziggs w-je is csak 20% alatt működik, egy full HP-s tornyot egy saját minion wave alatt nem fogsz megpusztítani. Max jól levert tornyoknál tudsz keménykedni zigg-szel, ellenben egy nasus-szal, aminek van 4-500 stackje Q-n, vagy egyéb jó ad-val rendelkező nagy att speedes hősökkel szemben, mint jinx, jax, olaf, tristana, MF, és még sokat lehetne mondani.
2018. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
split pusherek altalaban az AoE dmg-es championok (mert gyorsan be tudjak tolni a wavet) valamint megfelelo escappel rendelkeznek es legtobb esetben ad kitjuk van
2018. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mondhatjátok nyugodtan hogy csak ad-s hősök jók, de azért ott van a lich bane, aminek a passzívja elég nagyot ken a toronyba, pl tf is jó split pusher, q-val van wave clear, a W is működik tornyon, általában második itemje lich bane, lategameben 3 kékkártya egy torony... escapenek meg ott az R
2018. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as én nem a w-ről írtam amit írtam(az csak hab a tortára),hanem Ziggs passzívjáról. Majd nézz utána. Late game-ban ilyen 2k-kat verek vele a toronyra.
2018. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

mármint erre gondolsz?

https://www.youtube.com/watch?v=1bQ6aZBC6qA

Amit már rég lenerfeltek és nincs?:D

2018. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor nerfelték,de a közelmùltban sebeztem rà annyit.Nem fogom bizonygatni,ìgy volt. Ziggsrõl nem làttam még ezt a videòt. Többet nem kìvànok hozzàszòlni :) Jò jàtékot
2018. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teemo nem.Splitpushoz én jaxot ajánlom,nagyon jó,esetleg más AD champ ami nem papír (garen.nasus,etc)valamint az adc-k,az AD assasin midesek (pl zed,yasuo,társai)és az AD assasin jg-sek (kha,graves,stb.)Sok szerencsét a szurdokban,Sziasztok!
2018. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Split pushnakaz az értelme, hogy ameddig szarakodik az ellenfél a térképen addig oldalsó sávban szeded a tornyokat.


Teemo on-hit effectes szóval nem a legjobb tornyok szedésében. Az első torony után érdemes beszivárogni az ellenfél dzsungelébe és szívatni mindenkit aki arra jár az aknákkal. Teemoval érdemes az ellenfél figyelmét elvinni, és hagyni, hogy a csapatod előnyben tevékenykedjen.

2018. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!