Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt? Stardoll!

Mi történt? Stardoll!

Figyelt kérdés

Már több mint 4 éve Stardollozom, és eddig nem volt semmi baj!

Körülbelül egy hete kezdődött az egész.

Azóta nem tudok belépni chatszobákba. A Flash engedélyezve van, illetve minden egyebet betölt, csak azt nem. A szokásos ,,Kapcsolódás a szerverhez"-t kapom mindig ,,válaszul". Volt már, hogy perceket vártam, hátha, de semmi..



2018. márc. 15. 15:40
 1/6 Regitheunicorn válasza:
Ugyanez van nálam is,és fogalmam sincs miért áll fent ez a probléma de már nagyon idegesít:/
2018. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál, azt hittem csak nekem van ez a ,,problémám".. :c És mióta?

Remélem valaki tud nekünk segíteni, teljesen tanácstalan vagyok.

2018. márc. 15. 18:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki?:(
2018. márc. 19. 18:07
 4/6 Regitheunicorn válasza:
Igazából passz,pár hete:(
2018. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is ugyanez van:((((((
2018. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már régebbi kérdés, de hátha rátalál még valaki, akinek szintén ez a problémája. Nekem is ez volt, írtam is az oldalnak. Azt a választ kaptam, hogy ha van ad blocker (nem tudom hogy szokták magyarul hívni :D), akkor az is okozhatja ezt a problémát, szóval kapcsoljam ki. Kikapcsoltam, és meg is oldotta a problémámat.


A másik amit írtak, hogy egyszerre csak egy lapban legyen megnyitva a Stardoll. ^^

2018. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!