Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes beruházni VR headseat-re?

ValakiVagyok15 kérdése:

Érdemes beruházni VR headseat-re?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy én a bal szememre nem igazán látok szóval így mennyit veszítenék a játékélményből

2018. márc. 17. 12:28
 1/7 fotoszintézis ***** válasza:
Érdemes lehet. Annyi a különbség hogy nem igazán lenne 3D a kép, de ettől még ugyan úgy nagy látószögben látnál. Talán az lenne a legjobb ha valahol kipróbálnád először.
2018. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A nagyobb Media Markt üzletekben van kipróbálásra lehetőség.
2018. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A valóság azért 3D-s, mert két szemünk van.

A bal oldali egy kicsit többet lát a bal oldalból, a jobb pedig a jobból. Az agy összerakja a két képet, így jön létre a térérzékelés.


Ezt csinálja a VR szemüveg is, az egyik szem egy kicsit többet lát a saját oldalából, így imitálja a valóságot.


Egy szemmel is működik, a fő szenzáció az, hogy körbevesz téged a világ, és élethűbb az interakció vele.

2018. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt HTC Vive-om, meguntam, eladtam. Volt PS VR-om, csalódtam benne, eladtam. Kérdeztem az új tulajdonosokat, mennyit használják: kiderült, hogy nem sokat. A VR egy jópofa gimmick, amire a legtöbben nagyon hamar ráunnak.
2018. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondoltam erre én is, hogy valahol ki kéne próbálnom

De azt se felejtsük el, hogy ez egyénenként változó lehet én is ráunok de lehet nem egyenlőre nagyon érdekel a dolog és még most is szerintem fejlődik...

2018. márc. 18. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb PSVR-ra. Hiába gagyibb, a kriptovaluta bányászok miatt marha drágán tudnál csak olyan számítógépet összerakni amivel működne rendesen a Vive és az Oculus. Meg a játék felhozatal se valami húdenagy, van egy-két játék, de azokat is hamar megunta mindenki akivel beszéltem.
2018. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztába vagyok jelenleg is arra várok bejelentsék a 2000-es szériát hátha nem lesz nagyon drága meg akkor már 4k-ra az is biztos elég lesz mert olvastam, hogy azért a 1080ti-se bírja mindenhol
2018. márc. 20. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!