Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Tanácsokat...

League of Legends Tanácsokat kérnék. Hogy lehetnék jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok,support main vagyok,azon belül thresh,janna,lulu.Tanácsokat kérnék,de ezekre konkrétabban:

Hogyan tudnám megtalálni a megfelelő adc társat?Már van vagy 2,de nincsenek fent nagy jelleggel.Vannak random adc-k,akik jók akik nem,de idegesít,hogy nincs meg az az ember,akivel 10/11 az összhang.

Hogyan tudnék jobb lenni?Próbálok tanulni a hibáimból,visszanézni,csak ez unalmas.

Előre is köszönöm,be is jelölhettek,Genkwyll néven vagyok elérhető,31,unranked (smurf,szóval nem vagyok suta az egészhez)



2018. márc. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%

Sokat kell játszani c:

Én s3 vége óta tolom, supp main vagyok szintént, de egyedül játszom. Már ritkán, hisz ez már nem az a játék amit szerettem, de te most kezded el megkedvelni. Csak játssz sokat, fejlődj! Rankedezés előtt 1-2 évet várj még, így nem leszel hardstuck bronzos mint jómagam :D

2018. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szervertől függően van LoLos magyar társkereső csoportok, ott tudsz magadnak társat keresni.
2018. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretném elkezdeni a rankedet,mert ha csak normálozok akkor fejlődök,nagyon gyorsan de hiába a szint,ha rossz vagy.Rankednak van célja,és figyelhetnék a hibáimra.Szerintetek elkezdjem?Veszíteni valóm nincs.
2018. márc. 19. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor reddit.com/r/supportlol alatt sok dolgot megtalálsz. Konkrétan leírod mit szeretnél, ha van kérdésed felteszed, posztolsz op.gg linket és már kapsod is a választ.


Konkrétan thresh winrate-je nagyon alacsony, őt most nem ajánlom, a meta nem kedvez most neki.

2018. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a meta szerint élek,nem baj.Nem izgat a winrate,thresh-t nagyon szeretem,ha nem tudok hookolni akkor is.Brilliáns,erős,hiába van a meta ellene sokkal jobb mint egy lux.Lulu természetesen könnyebb,de nem adom fel..
2018. márc. 19. 18:49
 6/12 anonim válasza:
De hogy vagy smurf unrankednél?
2018. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretek rankedezni,rástesszelek nagyon.
2018. márc. 19. 19:52
 8/12 A kérdező kommentje:
stresszelek *
2018. márc. 19. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:

akkor igazabol nem vagy smurf csak egy jatekos tobb accal

thresh pedig nem`sokkal jobb mint egy lulu` a q ja egy lassu cc amibe tankok felsobb szinten csak siman beleallnak es adc-t sosem kapod el a shieldje igazi shieldelesre nem jo, tul gyenge az csak a mentesre valo

lulunak a shildje 45% cd vel majdnem permanent tud adcni attackspeedet a W bol + kite hoz is hozzasegit a movements peed az E je shildet ad es attackspeedet a megfelelo item utan ami ugye core item

ha bully lanen vagytok akkor lehet Q-t fullozni bar csak akkor ajanlatos ha biztos h elonyotok lesz mert akkor tobbet szamit a dmg mint az h most shieldelsz e valakit a Q max nagyon sokat dmg-el ap nelkul is + az a slow az inhuman

az ultija assasinok ellen lett kitalalva kozel megy hozza valaki es fel tudod utni meg ugye slowol is abban a korben az ulti

thresh tankos csak a jatek vegen tud lenni es akkor sem birja a dmg-t ugy mint ahogy egy normal tank birja ha nem tudsz hookolni kozel useless vagy luluval nincs ilyen problema ott csak deffelni kell a laning phase utan ami talan konyebb mint egy engange

2018. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ADC main vagyok, és elég sokat vagyok fent. Ha gondolod küldd el üzenetben a neved és bejelöllek
2018. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!