Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Tanácsokat...

League of Legends Tanácsokat kérnék. Hogy lehetnék jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok,support main vagyok,azon belül thresh,janna,lulu.Tanácsokat kérnék,de ezekre konkrétabban:

Hogyan tudnám megtalálni a megfelelő adc társat?Már van vagy 2,de nincsenek fent nagy jelleggel.Vannak random adc-k,akik jók akik nem,de idegesít,hogy nincs meg az az ember,akivel 10/11 az összhang.

Hogyan tudnék jobb lenni?Próbálok tanulni a hibáimból,visszanézni,csak ez unalmas.

Előre is köszönöm,be is jelölhettek,Genkwyll néven vagyok elérhető,31,unranked (smurf,szóval nem vagyok suta az egészhez)



2018. márc. 18. 15:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

Gyakorolj sokat.

Én kb. egy és fél éve játszom, és az egyik barátnőmmel elhatároztuk, hogy megyünk ranked meccseket. Én is nagyon izgultam, vittem a kedvenc karakteremet, amivel normálban nem is vagyok annyira rossz talán, erre basszus, ott olyan ellenfél volt. :o adc vagyok, Vayne volt ellenem, nem is kell mondanom mi lett a meccs vége. :D azóta letettem arról, hogy én valamikor is ügyes voltam, meg hogy menjek ranked meccseket. Pluszban volt egy magyar Riven a csapatunkban, kellemes volt nagyon. :D Egyébként nekem Jinx és Xayah a kedvencem, de Miss Fortune is elég jó. Mivel már nem játszom annyit mint régen, ezért általában őket viszem addig a a pár meccsig.

2018. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kiss Ádám, Vapora Dark, Tobias Fate, Redemercy, Annie Bot stb.

Nem véletlenül nézik őket, high elo playereket nézni a legjobb tanács fejlődésre, főleg ha elemez vagy vicces a streamer.

Meg Mobafire guidek, tele jó tippekkel.

[link]

[link]

[link]

Ha van elhivatottságod végigolvasni.

2018. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!