Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékbeli pénzzel megéri?

Játékbeli pénzzel megéri?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy miután megveszed a WoW-ot utána játékbeli pénzzel is lehet havonta fizetni hogy játszhassak,ha igen akkor megéri?Taurizgattam de tervezgetem hogy majd elkezdem az eredetit...: )

2018. márc. 18. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A subscription ára ingame aranyért elég változó, de egy veterán játékos számára jellemzően piskóta összeszedni.
2018. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit is értesz piskóta alatt? : D
2018. márc. 19. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy simán összeszedik a többszörösét is.
2018. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

játékbeli aranyért vehetsz más játékosoktól 30 napos tokent az aukciós házon keresztül, az ára viszont elég magas (amikor ott hagytam volt 45-50 ezer arany, most már biztosan több).

Kezdőként, hacsak nem napi 6-8 órán keresztül fogsz fejlődni meg farmolni, akkor simán 5-6 hónap mire eléred azt a fejlettségi szintet (kell kb 5-6 fullos karakter), hogy ki tudod farmolni a token árát.

2018. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd, jelenleg 316k gold az. Most ha összeszámolod hány órát kellene farmolnod érte játékban és hogy hány órát kell 12.99 € dolgozni akkor ott van a lényeges külömbség szóval mindenképpen olcsóbban jössz ki ha megveszed rendes pénzért, kivéve ha neked a gold farmolás felettébb örömet okoz
2018. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
még azt hozzátenném hogy eleinte elég normális áron mozgott az 20-100k között. De a blizzard rájött hogy ez így veszteség számukra ezért húzták fel az árát
2018. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak aznnyit tanácsolok, hogy ha már több éve űzöd az ipart és szeretnél benne színvonalat, akkor megéri az árát, ha gold ha rendes pénzről van szó. Már sok olyan videó van arról, hogyan lehet leg egyszerűbben összeszedni a havit rá.
2018. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!