Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 18 játék! Mi a potenciál?...

FIFA 18 játék! Mi a potenciál? Karrier módba bármikor igazolhatok játékost?

Figyelt kérdés
Első kérdésem a következő lenne, hogy a játékosoknak van egy bizonyos potenciálja. Példának említenék egyet: Daniele Verde 70-es, de a potenciálja viszont 80. Hogyan tudom megcsinálni, hogy 80 legyen? Következő kérdésem pedig az lenne hogy a példánál maradjak, Daniele Verde január 11.-étől 72-es, a potenciálja 82. Ezt hogy értsem? Ha játszok a karrier módba, és a játékban lesz január 11.-e, onnantól 72-es lesz? Utolsó kérdésem pedig, a játékba bármikor lehet igazolni játékost, vagy csak akkor lehet, mint a valóságban? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2018. márc. 24. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A potenciál az az, ami egy játékos maximum ratingje lehet. Magától is fejlődik egy játékos, de ugye sokkal gyorsabban fejlődik ha edzeted őt (minden meccs után lehet ugye 5 játékost edzetni). Alapvetően egy játékos minél fiatalabb annál nagyobb a potenciálja.

Ezt a január 11.-es dolgot nem tudom, mert fifa 18 karrier módjával nem sokat játszottam még, de szerintem valami olyasmi lehet amit te írsz.

A játékban csak akkor lehet igazolni, amikor tart az átigazolási szezon, tehát ahogy a valóságban is van.

2018. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!