Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri a Retail...

Szerintetek megéri a Retail WoW nekem?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja játszok eredetin, és elgondolkodtam rajta hogy lehet hogy mégsem éri meg kéthavonta vennem gametimeot, mivel akkora nagy célom nincs a játékba, leginkább csak kikapcsolódás nekem az egész, illetve mindig is szerettem az ilyen fejlődős/egyre jobb cuccot összeszedős játékokat.

Azon is gondolkodok hogy kipróbálok néhány másik MMORPG-t is, miket ajánlanátok illetve szerintetek folytassam eredetin, vagy menjek vissza arra a privát szerverre ahol a legtöbbet játszottam és játszanak ott barátaim is? :D



2018. márc. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te nem tuod hogy mi jo neked, akkor milyen valaszokat varsz? Ha sajnalod a penzt akkor menj vissza privarta, bar 3 ezer havonta nem egbekialto osszeg.

Bar ha nem tudsz donteni akkor tarts egy het jatekszunetet, utanna jobban tudsz donteni.

2018. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tarts egy kis szünetet ha már nincs benne célod. Úgyis itt a kieg vége, mindenki lazul vagy funol.


Ne az legyen, hogy most erőlteted és mire kijön az uj kieg beleunsz. Inkább fordítva. Most pihizz, játsz másik játékokkal és BFA előtt egy kicsivel gyere vissza.

Tört szervert szerintem hanyagold, nem éri meg a bele fektetett időt.


Ha másik mmo érdekel akkor Black desert online.

2018. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak néha játszom egy hónapot és úgy nem veszélyeztet a kiégés. Törtre már sosem tudnék visszamenni, abba nem éri meg időt áldozni. Először én is ott játszottam, aztán egyszercsak huss és nincs szerver.
2018. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!