Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs end city portal a...

Miért nincs end city portal a pályámon?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem és nem találtam sehol. Valami olyasmit hallottam, hogy újra meg kell idézni a dragont, de a pályámon nem lehet csalni.

2018. márc. 29. 13:08
 1/5 he84 ***** válasza:
Ahhoz nem feltétlenül kell csalni, parancsokat használni hogy újra megidézhessed a Végzet sárkányt. Én legalábbis így tudom, hogy nem csak parancsokkal, nem csak kreatív módban lehet újra megidézni. Szerintem nézz ennek utána jobban a Google-n, akár angolul is, mert úgy nagyobb az esély a sikerre és akkor megtudod. De hogyha egyszer már megölted a Végzet sárkányt, akkor elvileg tuti lennie kéne ott egy portálnak. Mégpedig nem messze ugyanazon a szigeten, valahol a sziget szélén feljebb. Egyáltalán tudod hogy néz ki? A bizti kedvéért elmondom. Egy alapkövekkel felül, alul körbevett kis fekete portál, melyen keresztül csillagok is látszanak. Szóval túlélőbe oda felfelé építeni kell egy oszlopot, vagy inkább egy lépcsőt, vagy egy létrát. Ha pedig 1.11.2-es verzióban játszol és ha be lennének kapcsolva a cheat-ek, illetve a parancs lehetőségek (utólag sajnos nem lehet bekapcsolni), akkor a "/locate EndCity" paranccsal le tudnád kérdezni a koordinátáit és így akár portál nélkül is oda tudnál menni. Távtól függően ez eltarthat hosszabb, vagy rövidebb ideig attól függően, hogy abban a Végben az a Vég város hol van. Tudtommal általában nem túl közel.
2018. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másik pályát és megöltem a sárkány. Ott megjelent a portál és az end city is meglett (persze kreatívban mindezt). Utána néztem és end kristállyal meglehet idézni újra. Azt gondolom, hogy mivel a sárkányt az end city-s frissítés előtt öltem meg ezért nincs ott. De ha mégegyszer megölöm akkor elvileg beadja. Amúgy tényleg nincs sehol ott a portál mert tényleg mindenhol megnéztem (plusz egy csíknak is kellett volna látszódnia ha ott van, de nem volt).
2018. márc. 31. 23:18
 3/5 he84 ***** válasza:
Aha, vagyis azért nem volt ott a portál, mert egy korábbi verzióban ölted meg abban a világban, amikor a Végben még nem létezett Vég város. Így teljesen érthető, hogy sehol nem találtad akkor a portált. Én feljebb elmondtam egyéb módszereket. De hogyha azóta meg lett oldva és már olyan verzióban ölted meg, ahol létezik Vég város és megtaláltad a portált, akkor oké. De ne feledd, ott a koordinátás ötletem is, amiről feljebb írtam. Bár úgy tudom, hogy az csak 1.11.2-esben működik, de nem biztos hogy csak abban, talán 1.12-ben is.
2018. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a locate parancsot, köszönöm! Ma lettem kész az aranyfarmal. Szóval majd holnap megölöm. :D Köszi a választ!
2018. ápr. 1. 20:16
 5/5 he84 ***** válasza:
Oké, nincs mit.
2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!