Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 32 bit -es operációs rendszerr...

32 bit -es operációs rendszerre szánt játék hogyan működne 64 bit-es op. Rendszeren?

Figyelt kérdés
Nos, én játszani szeretnék egy játékkal, aminek a neve Unturned. De amikor elindítom (steamről) akkor egy kis négyzetbe tölt, aztán meg semmi. Windows 7 64 bit -es op.rendszerem van, a játék meg 32 bites.

2018. márc. 29. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
64 bites oprendszer tudja a 32 bites programokat futtatni. Nekem is Win 7 64-em van, nem rég telepítettem újra, steamről most installáltam az unturned-et és gond nélkül fut rajta, bár percekig tartott mire mindent betöltött, de ennek inkább a krumplihámozó erősségű gépem lehet az oka.
2018. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát, az a probléma, hogy Elindítom rendesen (play unturned) akkor tölt valamit aztán semmi. ha viszont elindítom (Play wihout battleye) akkor meg ki jön ilyen fehér négyzet, aztán semmi sem történik.
2018. márc. 30. 09:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy átállítottam a játékot classic 2.2.5 -re, azon simán megy de az a probléma, hogy az már régi verzió (nekem az új kell) és ott nem lehet rendesen multiplayerezni.
2018. márc. 30. 09:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam a problémát. be kellett menni a TUlajdonságok -ba, Helyi fájlok böngészése, és az Unturned_BE -t kell elindítani és működik. :D
2018. ápr. 13. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!