Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék elérni 2-3...

Hogyan tudnék elérni 2-3 másodperces kirakást 2x2-es Rubik kockán? Megtanultam az ortegát, de azzal csak 6-7 mp. Az eredményem.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ortegával nagyon nehéz egy stabil 2-3 másodperces átlagot elérni. Sokkal könnyebb EG-vel, még úgy ie, hogy több algó. Ortegával 5 alá le lehet menni, még 4 alá is, de utána nagyon lassú lesz a gyorsulás.
2018. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi a különbség az EG és a CLL között?
2018. ápr. 3. 15:28
 3/12 anonim válasza:

ortegával max ugy ha minden nap raksz egy ao1000-et 1 éven keresztül XD

tanulj CLL-t hogyha igazán jó szeretnél lenni

ortega fridrich párostitással én négy másodperc köré tudtam lemenni

2018. ápr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jó gyakorlást
2018. ápr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Fridrichet nem tudsz 2x2-re használni, mert az 3x3 módszer.
2018. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

sad márpedig de :D

első oldal körben rendbe oll PLL ezt hivják fridrich nek 2x2-n ha nem értesz a témához ne kommentelj főleg ne oktasd ki a másik embert :D

2018. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha nem sok algót akarsz bemagolni akkor CLL.Ennél 44 állás jöhet ki. Ez annyiból áll hogy kirakod jól az első oldalt és az utolsó oldalra kijön egy állás a 44 közül és megcsinálod. Magyarul egy algóval orientálsz és permutálsz. Az EG-1 ennél lényegesen nehezebb. Meg kell tanulni az előbb említett 44 algót plusz még 88-at. Ez abból áll hogy kirakod a fehér oldalt rosszul mint az ortegánál, és onnantól kezdve egy algóval rendezed az egész kockát.
2018. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 öcsi a Friedrich lépései: kereszt f2l oll pll. Úgyhogy elgondolkozhatsz töki hogy 2-esen mikor alkalmazod ezeket... A hasonló nem ugyan az. A fridrich 3x3 módszer. Nekem ne magyarázd meg, nem hiszem hogy jobb kockás vagy nálam.
2018. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 amiről te írsz, az a teljes EG. Az EG 2-t kevesebb értelme van megtanulni, mert könnyen megoldható cll-lel.
2018. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én hiszem hogy jobb kckás vagyok nálad :D

képzeld el fridrich metódusnak hivják 2x2 kettesen a jól kirakott első oldal oll pll

ha ezt sem tudod szerintem nem sok rosszabb kockás van nálad :D

2018. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!