Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-es Skyrimból kivették...

PS4-es Skyrimból kivették azokat a glitcheket, amik a PC-s verzióban jelentkeztek?

Figyelt kérdés

Vettem egy Skyrimot a PS4-emre, special edition, tartalmazza a kiegészítőket is (Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn) ha ez mond valamit a problémával kapcsolatban


Amikor még PC-n játszottam, két nagyobb dologgal gyűlt meg a bajom, mind a kettőhöz csaláskódot kellett használnom, hogy megoldódjon (ami ha jól tudom konzolon nem lehetséges)


Az egyik az, amikor a Greybeardekhez mentem küldetésekért, és többször megkaptam ugyanazt a küldetést (amiket nem is lehet újra és újra teljesíteni, csak egyszer)


A másik az, amikor egy Argoniant (gyíkember) kellett követni egy raktárban, de valamiért rossz irányba indul el - azt hiszem konkrétan "felfut" a falon és bele is ragad, így semmilyen interakciót nem lehet végrehajtani vele - egyszerűen fogja magát és eltűnik.

Kóddal kellett spawnolni egy új karaktert.


Ezeket a problémákat kiküszöbölték a konzoloknál? Vagy lehetséges valamilyen módon kódokat használni?



2018. ápr. 3. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanazok vannak mindkettőbben, viszont a PC-s változathoz tudsz unofficial patch-et letölteni, ami javítja a legtöbb hibát.
2018. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!