Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a GTA IV-nek?

Roadkill kérdése:

Mi a baja a GTA IV-nek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,sok játéknál volt ilyen de azoknál megoldottam de itt nem tudom már mit kénne csinálnom!Annyi a baj hogy amikor elindítom akkor fekete lesz a kép és azt írja hogy "Not optimum mode Recommended mode 1920x1080"Ezt hogy kénne megcsinálnom hogy jó is legyen!Amúgy Samsung monitorom van és egy Geforce 9500 Gt van a gépben ha valakit érdekel:) Kérlek segítsetek.előre is köszönöm,Sziasztok

2018. ápr. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

a videókártya nem lényeges. azt kéri, hogy állítsd át a képet 1920x1080-ra. Start --> Gépház --> Rendszer.

Windows 7-en meg valahol a vezérlőpultban . Az előbbi Windows 10-en jó. am milyen Windowst használsz?

2018. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 10-et
2018. ápr. 4. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam,semmit nem csinált pedig régen tudtam egy olyan gombkombinációt ami ablakosra csinálta a játékot pl ezt csináltam a GRID 2-nél :) csak nem tudom már melyik az a gombkombináció :(
2018. ápr. 4. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ablakos mód között váltás --> Alt + Enter
2018. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem ment a GTA 4-nél de sok játéknál bevált köszönöm :)
2018. ápr. 5. 21:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Letöltödtem egy másik GTA 4-et és müködik amúgy annyi amúgy a hibája hogy nem jó Hz-et tesz a felbontás mellé és akkor így behülyül,na megy a játék csak egy a gond nem tudom állitani a felbontást :( A Sleeping dogs-nál is ilyesmi a hiba csak ott meg a Hz számok nem jók a felbontás jó csak a Hz nem :( azokat hogy tudom beállitani?Ha valaki nem érti írja le nyugodtan :) Előre is köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!