Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 vagy PS Vita ez kettő...

PS3 vagy PS Vita ez kettő közül gondolkodok! Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Már rég szemezek a kettő konzol körül. Ha lehet akkor egyedi véleményeket kérnék hogy ki mit választana és miért. Nagyon kedvelem a PS-es játékokat és most kedvet kaptam a kicsit retróbb játékokhoz (nekem most ez 5-10 évig tart).

2018. ápr. 6. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
PS3
2018. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
A Vita mar nagyon idejetmult, kezikonzolnak ott a telefon.
2018. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak ezek közül, akkor inkább PS3. Sok klassz játék van rá. Azt azért érdemes tudni, hogy 2006 és 2012 között konzolon nem igazán foglalkoztak a framerattel, ezért rengeteg játék fut mai szemmel elég gyeszurán (jóval 30 FPS alatt) PS3-on. Régi játékokra alkalmasabb az Xbox One visszakompatibilitása, de ha PS3 exkluzívok kellenek, akkor nincs más megoldásod.
2018. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat eddig, nekem inkább Playstation-os játékok jönnek be - ezt kihagytam.
2018. ápr. 6. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd végig a listát, nem kizárt, hogy meggondolod magad.
2018. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha valóban God of Warozni, Little Big Planetezni, Unchartedezni akarsz, akkor a PS3 a jó választás. Én sem akarlak lebeszélni, de ezeken kívül gyakorlatilag semmi értelme nincs PS3-at venni. Egy átlag PC-n, vagy az Xbox One backwards compatibility programjával a multiplatform játékok sokkal jobban futnak mint PS3-on. Tapasztalatból mondom, nem volt kellemes végigvinni a FarCry 3-at PS3-on 18-20 FPS-el.
2018. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Normális PC-m van már mindent jelenleg mindent jól futtat pl.: AC Origins high beállításon kb 40-50fps. Csak most elkezdett érdekelni pl.:

-Metal Gear széria

-Beyond two souls

-Uncharted

-Red Dead Redemption

-God of War

(Hirtelen csak enny jutott eszembe)

2018. ápr. 6. 21:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az írásom miatt, telfonról írok és nem néztem mennyire értelmetlen.
2018. ápr. 6. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább a PS3 ott sokkal több olyan cím van amit érdemes kipróbálni és azért szerintem az élmény is jobb egy TVn játszani mint a Vita kis képernyőjén.
2018. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6: Túl kevés játékot ismersz. Még egy pár exkluzív PS3 játék, némelyik magában megéri a PS3 vásárlást:


Demon's Souls

Motorstorm Apocalypse

Infamous 1-2

Ni no Kuni

Ratchet and Clank Future: A Crack In Time

God of War III

Metal Gear Solid 4

Dragon's Crown

Gran Turismo 5-6

Killzone 2-3

One Piece: Pirate Warriors

Yakuza 3-4-5- Dead Souls

Resistance 1-2-3

2018. ápr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!