Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudnék csinálni a minecraf...

Mit tudnék csinálni a minecrafttal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érvénytelen munkamenettel lenne gondom. Haverral modos lan szervert szerettünk volna létrehozni, mire kidobta az adott szöveget a játék. Azaz, nem szerverről van szó, hanem csak egy világról, ahová hamachi segítségével csatlakozhatnak fel mások. A tűzfal ki van kapcsolva, szóval leginkább a verzióval lenne gond. 1.7.2-vel működik, mert gondolom az támogatott verzió, azaz nem kell eredeti ahhoz, hogy be tudjanak lépni, míg 1.12-ben már nem működik, mert jön a hibaüzenet. Hogyan lehetne ezt orvosolni? Mármint, hogy 1.12-ben újszerű modokkal tudjunk crackelt minecrafttal együtt játszani lan világban.

2018. ápr. 7. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Két megoldást tudok mondani:

1. Csináljatok szervert.

3. A csatlakozó vegye meg a játékot.

2018. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig Custom Lan Ports moddal elvileg meglehet oldani.
2018. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érvénytelen munkamenet akkor fog megszűnni, ha MEGVESZED a játékot. Hidd el, megéri az a 7000 Ft..

Ha nem telik rá, akkor a server.properites fájlban az online mode értékét írjátok át "false" -ra, és a probléma megoldódik. Ha közvetlenül világból csináltok LAN-t és megosztjátok Hamachival akkor nem tudtok felmenni, amíg nem lesz megvéve a játék, vagy nem csináltok neki külön szervert.

2018. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Custom Lan Ports moddal meg lehet oldani de csak 1.12-en van

Egyébként tényleg megéri de csak ha sokszor használod.

2018. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt a módot, de akkor ahogy írtad előny lehet a probléma megoldáshoz.

Amúgy, kedves kérdező.. Azóta mi a helyzet? Sikerült megoldani?


Nekem teljesen megérte. 7000 Ftból megkaptam a JAVA változatot illetve a Windows 10-est is. 1-et fizettem, kettőt kaptam :). Bármilyen szerverre feltudok menni, főleg HyPixelre, ott megvan az igazi játékélmény. Meg játékkészítők megdolgoztak érte, akkor itt van a pénz, kenyeret se lopom el :D

2018. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!