Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one lemezes játék többszö...

Xbox one lemezes játék többször felhasználható?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a rendszert. Tehát pl. Sokan írják,hogy fifa 18-al 3-4 profilon is játszanak,ugyanazzal a játékkal.

Tehát egy aktiváló kódot el lehet több profilon is használni? Mert elvileg Fifában így működik.


Illetve, a lemezes játekokat sem értem. Pl. Felrakom az xbox-omra ezzel nekem meg is van a játék és odaadhatom a haveromnak, aki szintén felrakja magánál? Nyilván nem ilyen egyszerű.


Valaki elmagyarázná, elég analfabéta vagyok ezekhez?


2018. ápr. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi gépre rakod fel a lemezes Xbox játékot amennyire csak akarod, de csak lemezzel együtt fog működni, a gépben kell tartani. Ez gátolja meg, hogy ne tudd odaadni bárkinek. Használtan is vehetsz játékot.
2018. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem!

És a fifás részre nem tudod a választ? Hogy hogy tudják több profilra is felrakni? Illetve, ha valaki felrakja több profilra, és az egyiket eladja, akkor a vevő is tud vele játszani?

2018. ápr. 15. 16:49
 3/4 anonim válasza:
Ha felrakod az xboxra akkor mindegyik fiókban játszahtó
2018. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két mód van játékokat játszani. Lemezes vagy digitális (letöltött). A lemezes esetén azzal bizonyítod, hogy megvetted a játékot, hogy bent van a lemez. A digitálisnál azzal bizonyítod, hogy a profil amivel megvetted fent van a gépen. Tehát, ha megvan a lemez vagy az a profil amivel megvetted fent van a gépen akkor a gépen lévő ÖSSZES profil tudja használni korlátlanul.


Ha beteszed a lemezt akkor csinálhatsz 30 profilt és mindegyikkel megy. Ha fent van mondjuk a "pistike6" profilod amivel megvetted a Halo5öt akkor csinálhatsz akárhány extra profilt azzal is menni fog. Ha a lemezt tovább adod akkor nyilván már csak ott fog menni ahol beteszi az új tulaj. A digitálist nem tudod eladni, de ha a profilt letörlöd a gépről vagy másik gépen használod akkor a régin nem fog menni a játék.

2018. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!