Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftnál melyik modpackot...

Bagdirobert kérdése:

Minecraftnál melyik modpackot probáljam ki a direwolfot vagy a revelation-t?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 15:54
 1/1 he84 ***** válasza:
Próbáld meg eldönteni. Nyilván azt, amelyiket jobban szeretnéd. Bár én szerintem nem túl jó ötlet bármilyen modpack. Méghozzá azért nem, mert általában a legtöbb modpack 100 mod-ot, vagy 100-nál több mod-ot tartalmaz, amik túterhelik a gépet, a Minecraft-ot is. Pláne úgy, hogy a modpack-en belüli összes mod-ot nagy eséllyel senki se használja általában, így a modpack-ek tartalmának egy része felesleges. Én azt javaslom, hogy a minecraft.curseforge.com weboldalon keresgélj angolul neked tetsző mod-okat, majd azokat töltsd le, próbáld ki egyesével. Ám nem javaslom, hogy 80-100 darab mod-nál többet használj, inkább 70-80 legyen a maximum, elmondtam miért. Persze nyilván te döntesz, én csak elmondtam a hátrányokat és a körülményeket.
2018. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!